| Pișcot12 a întrebat:

Am o problemă c'am neplăcută la o vârstă la care nu ar trebui sa o am sad ( 19 ani).
Am probleme cu erectia... Mi s-a intamplat pentru prima datã fix intr'un moment nepotrivit.
Prietena mea este virgină si am hotărât sa o luãm treptat (ne intalneam si tot ce faceam erau niste atingeri peste totlaughing),sărutări etc), dar in aceste zile mereu penisul meu era in erectie sau doar prin simplul fapt ca se punea pe picioarele mele imi producea o erectie. Intr'un final am planificat totul ea simtindu-se pregătită, dar fiind faţă in faţă cu inevitabilul penisul meu nu a mai vrut de nici o culoarecrying(( ( mentionez ca in acea zi si in ziua precedentă am facut foarte mult efort aveam dureri de spate si abdomen).

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Te-ai blocat psihic, fiindca probabil in subconstientul tau exista teama de o eventuala posibilitate de esec. Incercati din nou cu mai multa incredere din partea ta, deoarece in mod sigur totul va decurge normal. Succes!

2 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Cand esti obosit, creierul nu se mai poate focaliza pe placerea trupeasca si de asta ai patit, ce ai patit

| Emilian65 a răspuns:

Din dorinta mare de a face sex cu iubita, te-ai blocat psihic si ai patit rusinea de a nu ti se mai scula penisul. Nu te panica, cu timpul va intra in normal.