| Progaming50 a întrebat:

Am o problema de 1 luna ma tin de o fata si in sfarsit ea a zis da, problema e ca a plecat la bistrita si "s-a indragostit" de altu si a zis ca reluam "povestea" cand vine(La sf lui iulie).Ea nu ma crede ca o iubesc dar asa este va rog dati-mi niste idei cum sa ii dovedesc avem 14 ani mentionez! Nu va ganditi la prostii! Dati mai multe idei. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| JoshuaNNN a răspuns:

Lasa-ma sa inteleg, a zis da iar apoi s-a indragostit de altu` si cand o sa-i vina chef sa reluati totu`? Nu ti se pare putin... prea de tot din partea ei? Nu sunt eu maestru la capitolul fete dar e clar ca nu are niciun sentiment fata de tine din moment ce incepe sa-i placa de altu` imediat ce iti spune da...in plus la 14 ani nu prea poti avea parte de relatii serioase decat daca ai un "noroc imens" sa gasesti persoana potrivita, la varsta asta ar trebui sa te prostesti si tu putin, spune-i ca "o astepti" dar de fapt cautati alta fata si daca o sa fie o sa alegi la sfarsitu` lui iulie cu care vrei sa stai [poate cu ambele big grin ] Bafta!