| Progaming50 a întrebat:

Am o problema de 1 luna ma tin de o fata si in sfarsit ea a zis da, problema e ca a plecat la bistrita si "s-a indragostit" de altu si a zis ca reluam "povestea" cand vine(La sf lui iulie).Ea nu ma crede ca o iubesc dar asa este va rog dati-mi niste idei cum sa ii dovedesc avem 14 ani mentionez! Nu va ganditi la prostii! Dati mai multe idei.

Răspuns Câştigător
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Ok, deci de fete din astea nu trebuie sa te indragostesti...
Acum ca i-ai zis totul te are sub papuc, face ce vrea din tine.
"Uite ce fraier e asta!" Nu! Nu mai fi asa!
Ea stie ca esti topit dupa ea, fii mai indiferent.
E un fel de joc aiciwinking. Nu o mai baga in seama asa mult. Asteapta pana cand vine si atunci mai spune-i o data.
Daca zice ca nu te crede, sarut-o cum n-a mai sarutat-o nimeni. Daca si atunci refuza, las-o in pace ca nici ea nu stie ce vrea laughing.
Si daca ti-a zis "da" inainte de a pleca, cred ca ti-a zis doar sa te pacaleasca, parerea mea.
Vezi ce faci, mult succes!

5 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Frate. stie mult prea multe pentru varsta ei/uite cum te tine dupa fusta ei.
Ce sa mai, te domina.Probabil ti-a facut figura cu."nu te cred" iar tu "Ba da,eu chiar te iubesc!"
Zi-i ca te-ai gandit la ea si daca iti face figura cu "La mine? Si ce gandesti tu despre mine?" Si te apuci acolo, ca e frumoasa, ea iti zice ca nu e, si tu incepi ca ba da, ca e cea mai frumoasa, cea mai draguta, cea mai modesta.
Pe scurt, daca face de-astea uit-o.
Zic din experienta, poate ea e altfel(da de unde)big grin

| spaghetty a răspuns:

FRATEE da esti dus rau
Da-o dracu daca are pe altu acolo.Chiar ea ti-a zis se joaca cu tine doar.Te mai si gandesti sa ii dovedesti ca o iubesti? S-a indragostit de altu cu ala sa stea.

| Progaming50 explică:

Nu stiu pe cine sa declar castigator straight face

| dannyboy1996 a răspuns:

Fratioare, LAS-O! Daca ai stat o luna dupa ea si acum cand a zis "da" ea stia ca trebuie sa plece la Bistrita. A zis "da" doar ca sa te amageasca. Cred ca i-ai demonstrat ca o iubesti, si acum face ce vrea din tine. LAS-O!winking

| Atat_Sili_Si_1996 a răspuns:

Frate! Eu iti zic ca nu merita sa suferi pentru o fata de genu ca asta..sa stai o luna dupa ea si ea tot nu obsearva ca tu o iubestioh go on nu vezi ca a facut misto de tineoh go on si dupa ce v-ati combinat a si plecat la bistrita oh go on Doar ca sa te amageasca...eu te cred ca o iubesti dar nu are rost oh go on! Eu zic s-o lasi! Si eu am fost in astfel de situatii e 2 ori dar nu am stat pe ganduri cand vedeam ca profita de mine fara sensoh go on am lasat-o si gata! eu zic sa faci si tu asta! Nu merita!happy. Bafta!big grinbig grinbig grin