| Amoproblemaajutatima a întrebat:

Am o problema. Eu si cu prietena mea am facut "dry-hump", pentru cei necunoscatori un fel de sex fara penetrare. Tin sa precizez ca eram amandoi dezbracati si penisul meu s-a atins de vaginul ei. Nu stiu sigur daca am avut lichid prespermatic pe penis, dar in cazul in care am avut, care sunt sansele ca ea sa ramana gravida?
Tin sa precizez ca amandoi suntem virgini.

2 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Doar din atât nu rămâne însărcinată. Pe viitor folosiți prezervativ înainte de orice atingere între organele sexuale. Gândiți-vă la consecințele care apar în caz de.

| IAR a răspuns:

Sunt slabe sanse.