| ILIUTZASSASSIN23 a întrebat:

Am o problema:eu si prietenul meu cel mai bun cred ca am pus ochii pe acceiasi fata; dar nu stiu ce sa fac nu vreau sa imi supar cel mai bun prieten dar nici sa fiu singur.Pur si simplu cred ca e fata perfecta.Adik ea mi-a dat facebook-ul ei, nr ei de telefon si ID-ul ei de messenger.Va rog ajutati-ma e o mare dilema sadsadsad

3 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Faceti amandoi sex cu ea si ea va ramane cuc el mai bun

| adriang95 a răspuns:

Bros before hoes!

| FreshFresh a răspuns:

Nu inseamna nimic ca ti a dat toate alea. Daca e fata desteapta se joaca cu amandoi cu toate "semnalele" pe care credeti voi ca vi le ar putea da sa va arate ca sunteti luati in calcul, gen Facebook, numar de telefon, id. Daca amandoi ati pus ochii pe aceeasi fata, lasati o. Nu merita sa te certi cu cel mai bun prieten nici pentru Megan Foxrolling on the floor