| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema.Imi cam place de o colega. Dupa cum se comporta sun 100% convins k si ea ma place.As vrea sa fiu cu ea, dar problema este k stau intr un sat la 10 km distanta de oras. Ea e genu de fata care iese cu prietenii si alte din astea. Ceea ce ma cam deranjeaza e k sunt destul de multi baieti care se mai dau la ea(nu o fac serios, dar o ating pe corp, flirteaza; asa fac cu toate fetele din cls). Eu momentam am mici probleme financiare. Ce sa fac.Cum fac sa nu o pierd?

Răspuns Câştigător
| popstardeny a răspuns:

Pai incearca sa fii cu ea daca te place nu conteaza unde stai ce varsta ai si din astea te place nu? o placi Nu? atunci dc sa nu fiti impreuna.nu conteaza ca altii flirteaza cu ea incearca so inviti la tine sau in parc singuri mai bine spus la o intalnire si apoi spune asa:stii eu te plac si cred ca si tu ma plci deci vrei sa fim impreuna. spune-i asta asa spus le place tuturor ftelor si apoi poate veti fii impreuna. sper ca ti-am fost de ajutor dai funda? plzz paa

2 răspunsuri:
| ingerash_6577 a răspuns:

Pai vorbeste cu ea pe mess spune-i ce simti si intrabo cu siguranta va accepta daca te place

| popstardeny a răspuns:

Da merge si asta dar nici chiar asa direct dar...pana acum ai rezolvat problema nu?