| noNYmOss a întrebat:

am o problema imi place de o fata de la mine din clasa si nu stiu cum sa fac ca sa ma placa si ia.
Nu vreau sa o fortez dar nici sa ma fac de ras.
DAU FundaVOT

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Unei fete ii atragi atentia in primul rand prin modul in care arati-ingrijit-si comportament.

| neutrino a răspuns:

Niciodata o fata nu va putea fi cucerita de un baiat care nu stie sa scrie, cat de cat corect, decat daca este si ea la acelasi nivel. Si in acest caz, este valabila invitatia la clasicul si banalul suc. Insa pana la Dragoste si Sex, este un drum lung.