| DubstepFuckedMyMind a întrebat:

am o problema.Imi place de o fata, ea este in clasa a 6 eu in a 7.Sa va spun cum sta treaba, mie imi place mult de ea si nu stiu cum sa ii spun, imi este rusine ca voi fi refuzat.Ea mi-a spus un timp "tipu' care s-a tuns" iar acum ne salutam doar.Va rog ajutati-ma sa-i spun ca-mi place de ea, cum sa i-o spun mai pe langa daca ma intelegitihappy

5 răspunsuri:
| alin567 a răspuns:

In primul rand daca te refuza(spera ca nu) nu se sfarseste lumeea, in al doilea rand fii si tu mai curajos mai cu tupeu, in al treilea rand ar trebui sa ii spui intr-un loc mai retras nu stiu undesa fiti doar voi 2!
SPER CA TE-AM AJUTAT!

| laptelaperfuzii01 a răspuns:

Mai intai imprietenestete cu ea si castigai increderea. Cauta si tu un lucru care ii place (ex: muzica) si intreab-o daca ii place si daca zice da atunci ii zici si tu ca da si incepi asa sa legi un dialog cu ea happy. Iti sugerez sa o iei incet pentru ca nu cred ca te place si atunci daca esti de treaba cu ea ai sanse sa inceapa sa te placa happy

| sebysebyca a răspuns:

Poate o sa reusesti sa-i spui ca-ti place pe langa ea, iar ea o sa te trimita pe langa **origine**sau pe langa biserici sau dumnezei, asta in cazul in care a trecut si ea pe langa cei sapte ani de acasa sau pe langa scoala...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand stiu cine esti si de unde esti in al doilea rand stiu ce fata si sa stii ca te place de multe ori vorbeste cu alte fete despre tine si multi ii spun ca ei ii place de tine si ea se rusineaza si pune ca nu dar e evident si apropo sunt colega ei si ii place de tine nu are cum sa refuze dar in locul tau nu as iesi cu ea nu e draguta! happy

| FreeDreams a răspuns:

Pai incearca sa vorbiti cat mai mult, sa va cunoasteti.Cand crezi ca esti pregatit, ii spui ce simti. Totul sau nimic tongue mai bine sa stii ca ai incercat decat sa regreti mai tarziu.winking Daca te refuza asta este, nu se termina lumea, urmatoarea. big grin