| MarinarulPopeye a întrebat:

Am o problema, la atingerea glandului, simt o senzație de durere care ma provoacă sa-mi îndepărtez mana, cum credeți ca as putea sa scap de aceasta senzație care ma împiedică din activitățile sexuale?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In astfel de situatii cum este cea precizata in prezenta intrebare, masturbarea si atingerea glandului in mod repetat si din ce in ce mai indelungat si tot mai apasat, chiar violent si brutal, pana la limita de suportabilitate a durerii, de regula reprezinta singura metoda prin care in timp se poate elimina starea de sensibilitate exagerata a pielitei care acopera suprafata glandului penian. Dorinta ta poate fi obtinuta/realizata numai daca te vei hotara sa practici ''tratamentul'' amintit o anumita perioada de timp in care se va micsora treptat sensibilitatea glandului penian, pana la disparitia efectiva a disconfortului resimtit. Succes!

| MarinarulPopeye explică (pentru corbulalbrosu):

Sună a tortură. Dacă abia il ating o milisecunda, cum aș putea sa-l frec?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru MarinarulPopeye):

Intr-adevar, poate fi apreciata ca fiind o metoda de tortura de tipul celei folosite de Inchizitie laughing, dar din nefericire pentru tine trebuie sa intelegi ca este singurul/unicul mod prin care in mod treptat vei reusi sa-ti atingi suprafata glandului din ce in ce mai des, tot mai mult timp si tot mai apasat. Spor la munca.