| TraficDeDrog a întrebat:

Am o problema mai delicata!

Cum pot sa scap de tristetea lasata de o fata? E cu mine in clasa si e max de bunaciune....Cand ma uit la ea imi vine sa plang
Ma rog fara detalii. Help pls sad Nu mai rezist straight face sad crying

Răspuns Câştigător
| caterinasmile a răspuns:

E ciudat ca spun asta eu! POate ai o sansa la ea daca nu, nu te mai gandi la ea.Off Doamne! fete frumoase mai sunt pe pamant! Muuuulteee fete si ai de unde alege! Totul e sa te faci remarcat prin ceea ce esti, prin ceea ce stii sa faci, sa fi u insati! Succes! funda?

3 răspunsuri:
| xRomanianGirlx a răspuns:

Sincer? o sa-ti sune stupid...considerand ca ai zis "bunaciune". deci n-a fost fata pentru tine. roaga-te!

| TraficDeDrog explică (pentru xRomanianGirlx):

Bah..Vezi..Fii atent(a) fetitzo...In primul rand ea a fost prima mea dragoste si iubire si ce *** vrei tu da? atunci ca taci ca eu o iubesc, pardon iubeam!