| anonim_4396 a întrebat:

am o problema mare am visat ca eram gay, si acum stau cu grija daca sunt gay parca nu ma mai atrage femeile nici barbati oare cei cu mine, imi plac fete mereu am stat de vb cu ele, dar acum mie teama ca daca sunt gay.

4 răspunsuri:
| TcdTcdTcd a răspuns:

Buna!
Nu este nimic cu tine, asta este doar in subconstientul tau. Probabil ca acest vis te-a afectat putin si psihologic si acum, gandindu-te doar la chestia asta, ai impresia ca numai esti atras de fete.
Nu-ti face probleme, incearca sa uiti de visul acela, elimina asta din mintea ta si o sa vezi ca totul o sa ti se para normal dupa happy.
+ ca visele sunt imagini pe care le-am vazut in viata reala, de care poate nu ne mai amintim. Cine stie, probabil ai vazut un film cu gay laughing
Oricum nu ai de ce sa fi stresat!
Nu te mai gandi la asta!
Succes.

(funda?)

| SakonSIUkon a răspuns:

Nu esti gay.

| amaliaamely a răspuns:

Buna! DEci cu singuranta te simtii asa din cauza visului crezz ca esti gey pentru ca ai visat asat da nu e adevarat nu tot ce visam este adevarat...Crezii ca nu iti palc femeiel si barbati pentru ca asta crede mintea ta.dar nu e adevarat.
Nu iti face griji nu esti gayhappyhappy

| sunrises a răspuns:

Nu nu eşti gay, dar evită total să priveşti vreodată astfel de imagini, pentru că toate acestea se acumulează în subconştient şi te vor obseda tocmai din cauza grozăviei lor şi a contrastului pe care îl au cu normalitatea!

Nu există gay fără perversitatea păcatului, nu se naşte absolut nimeni gay! Aceasta este o alegere catastrofală cauzată de pierderea tuturor valorilor şi reperelor morale şi spirituale!