| Crosby54TM a întrebat:

am o problema mare. cu fetele. straight face. Când vreau sa ma combin cu una. ma combin usor. dar dupa ma plictisesc de relatie. si ma despart. si o iau de la început. de ce ma plictisesc de ele.?. rezist cu ea 1, 2 săptămâni.

Răspuns Câştigător
| FaraNume26 a răspuns:

Depinde cati ani ai.
Inca n-ai intalnit acea fata ca sa-ti suceasca mintile, sa te indragostesti de ea laughing
Cand o vei intalnii, ai sa vezi ca n-ai sa mai stai atat de putin.
Trebuie sa fi atras de o fata, si sa-ti doresti sa fi cu ea.
Daca ai 16-17 ani e logic, asta e varsta la care nu stii sa apreciezi, ca sa ramai cu acea persoana, sa poti avea o relatie serioasa. Daca vrei sa ai o relatie serioasa, trebuie sa treaca timp, sa te poti acomoda cu fata, si cu timpul te vei atasa de ea, vei tine la ea.Nu trebuii sa disperi.Cand simti ca te-ai plictisit nu trebuie sa te desparti de ea, trebuie sa te gandesti ca daca vrei ceva cu adevarat trebuie sa ramai in continuare cu ea, si plictiseala iti va trece.Cand vor aparea sentimente vei vedea ca plictiseala asta la tine nu va mai aparea asa deslaughing

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Pentru ca ai asteptari mici, ai realizari mici. La asteptari mai mari trebuie sa te gandesti. :p

| RAY a răspuns:

Nu te atrage destul

| Alcyon a răspuns:

Probabil esti inca foarte imatur si din cauza asta.

| madalinamadu a răspuns:

Pai daca nu le placi de ce te combini cu ele? Daca ti se pare ca o tipa e "misto" nu inseamna ca te-ai indragostit de ea si bla, bla, bla pana la sfarsitul vietii.Deci gandeste inainte sa te combini cu o fata.

| DiiwDidi a răspuns:

Raspunsul tau aici.Ti se intampla asta pentru ca la tine a devenit o obisnuinta...aaa imi place de asta vreau sa fiu cu ea defatp tie iti place numai cum arata....nu ce fel de persoana e. Invata sa iubesti!