| Doesntmatterbro a întrebat:

am o problema naspa cu dragostea deci imi place de o fata si ea ma refuza cand o chem undeva cica n-are bani i-am zis ca ii fac cinste si ea o zis ca se simte prost daca ii fac cinste si cand o chemato cineva a mers si i-a facut cinste si la scoala ma intelef chiar bine cu ea pove cu ea etc din prima zi cand o venit si mi-a cerut unpik un inel sa il poarte ca ii placea si mila dat duoa 4 zile si am venit cu el pe mana intr-o zi si m-a prins de mana cand state jos in hol la scoala si nu a tras tare de inel mai mult ma tinea de mana si apoi am luat mana cand o venit profa si cand am chemat-o la un biliard a zis ca nu stie daca vine ca i vine un prieten bun de familie si am intrebat iti place de el? ea o zis ca nu stie da ii bunoc si urm zi cand cica o soisit am vb cu ea pe mess i-am zis ca sa nu se atinga de ea apoi a zis ca doarme la ea si ca cica nu stie daca ii rezista ca ii bun si el a zis apoi ca i numa a lui eu i-am zis ca femeile nu se trateaza ca un trofeu ratatule apoi i-am zis ca sa nu se atinga de ea si el o zis ca poate sa faca ce vrea ca ea i de acord si cand am intrebat-o o zis ca ea nu-i poate rezista eu i-am zis ca il decapitez de se atinge de ea iar ea s-a suparat si a zis ca el poate sa faca ce vrea si creq so suparat pentru faza cu decapitareabig grin si cu o seara inainte ia trimis cineva un mes pe mess ca cica o iubeste si eu i-am zis ca se preface si ea a zis ca nu se preface ca il stie de mult iar in ziua in care am vb cu ala ea a mers la mall da nu creq cu ala poate la inventat sa ma faca gelos si am chemat-o odata afara si a venit cam la 1 km sau 2 de casa ei si ma asteptat pana seara si i-am zis ca nu mai pot veni ca era deja intuneric si ca nare rost si m-a chemat la ziua ei si a intrebat daca ii iau cadou eu i-am zis ca da desigur o zis ca ce eu i-am zis da ce ai prefera am tot insistat si mi-a zis o curea care ii vreo 25 lei si eu i-am zis da desigur da o sa ii iau ca surpriza o curea d&g mai faina decat aia. Ma place nu stiti sa renunt daca nu dati-mi niste sfaturi cum sa ma comport cu ea? ce sa fac ca sa i dovedesc ca o plac? cum sa ma cuplez cu ea? si i-am mai zis daca vine la cabana de ziua lu fratele meu ca numa eu si fratele meu si iubitasa si niste prieteni pot chema si ea a zis ca nu stie ca poate nu o lasa si k ea ar vrea sa vina si acum mi-a dat offline ca are cica treaba si nu poate vb. oare nu se simte pregatita? sau doar are treaba si o stresez k asa mi-a zis ca am suparato si inervato in ultima vreme poate incearca sa ma uite?

Răspuns Câştigător
| cobritsA a răspuns:

Prietene! uita frate de ea.se foloseste de tine.fi mai indiferent cu ea nu o mai baga asa de des in seama sa se simta cum te simti si tu.fa-ti curaj si intreab-o direct daca te place daca nu pa,sunt multe fete in lumea asta. daca nu te cauta,nu vrea sa iasa cu tine,e clar ca nu are trebuie cu tine.tie iti place de ea,a vazut ca o inviti nu stiu unde chestii din astea si acum ea face misto de tine sa vada de ce esti in stare, ignoro pur si simplu, sau incearca sa iesi cu alta fat sa te pupi de fata cu ea si atunci o sa se oftice si o sa incerce sa se intoarca la tine.nu trebuie sa pui suflet la ea, nu vezi cum te trateaza, tu pui suflet la ea si cand o vezi cu alt baiat suferi enorm crede-ma ce iti spun o sa te simti ca un prost ca tu ai fost bun cu ea si ea... bafta

3 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Nu iti mai bate capul! A vazut ca iti place de ea si acum se foloseste de tine! Ba chiar, s-a plictisit sa stea de vorba cu tine si ti-a dat offline! Sfatul meu este sa incerci macar sa fi mai indeferent cu ea, adica, cateva zile nu o baga in seama pur si simplu nici pe mess pe nimic. Vezi daca te cauta ea. Daca te cauta inseamna ca te place, daca nu, ia-ti gandul si gaseste-ti alta fata. Bafta multa

| harciog a răspuns:

Nu-ti mai bate capul, te-a vazut cum scrii.

| BAIATUL a răspuns:

Bai baiatule fata asta are multe figuri in cap tu nu ti-ai pus si tu intrebarea "ba oare ai ei sunt orbi cum mama dracu ea sa se culce cu un baiat in casa cu masa si cu tacsu" sau faza cu "m-as simti prost si ca nu are bani" e smechera din moment ce un baiat invita o fata la suc e evident ca baiatul va plati.Si tu cand ai vorbit pe mess cu cine ai vorbit nu a fost niciun baiat poate a fost ea si avea chef de glume.sau daca ea se culca cu orice baiat pe care il vede las-o ca e ajunsa rau fata. Vorbeste cu ea serios si zii "Draga.numele ei.tu stii ca mie imi place de tine si te-as ruga sa imi spui acum daca vrei sa fim impreuna sau nu si daca iti zice ca se mai gandeste sau ca nu stie ce sa faca zii ca vrei neaparat un raspuns indiferent ca va fi pozitiv sau negativ si asa o termina si ea cu figurile.