| neotech a întrebat:

am o problema, si de la ea o aparut o intrebare care o adresez baietilor, dar dac si fetele au ceva idee pot sa scrie si ele.deci sunt cu o fata de mai mult de 1 an, si inca n-am facut dragoste.am vb despre asta deschis cei drept pe tel sau prin mesaje, am pipaito si prin locuri intime dar cind ajung so dezbrac nu vra dragoste.nu stiu ce sa fac.am 16 ani si ea la fel(ea e virgina dar eu nu). pot sa zic ca nu stiu cum sa excit o fata dar am avut dragoste cu alte fete si nu e asta problema... dar cu ea e mai greu si nu mai pot deamu rezista si imi pare ca am so insel, dar na-s vrea co iubesc enorm si nu vreau so pierd... ajutati-ma va rog daca puteti cu ceva.

6 răspunsuri:
| Acadeeeaa a răspuns:

Are 16 ani e micastraight face
Mai asteapt`o un an, nu o poti obliga sa faca asa ceva pentru ca ii e fricahappy si nici nu e pregatita.

| razvascump a răspuns:

Asculta la minewinking:*
incearca sa o chemi la tine si sa pregatesti o seara romantica happy nu neaparat cu cina ...decat o muzica frumoasa de dragoste poate si un trandafir un pahar de vin (De preferat Rosu) si incerci sa o saruti sa ii vorbesti frumos si sa o iei cu incetuwinking pena o dezbraci happy dupa aceea nu o iei din prima orice fata se excita mult mai tare cand are un preludiu mai lungwinking incearca sa nu sari pe ea din prima intelegiwinking oricum imi pari baiat descurcaretwinking Sper sa mearga Funda?

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Abtine-te frate ca e totusi mica de varsta.
Scuza-ma, dar poti sa te masturbezi ca sa eviti tensiunea pe care o simti.

E bine ca ai asteptat-o mai mult de 1 an, dar te sfatuiesc sa o lasi sa-si traiasca copilaria sau macar sa mai treaca inca 1 an, sa fie cat de cat matura.

La faza cu inselatul mi se pare absurd.Ai fii un zero barat si cred ca ti-ar fi scarba sa vii de la alta si sa o atingi pe ea care e pura si te iubeste sincer.

In viata renuntam la multe.Esti tanar, dar trebuie sa te maturizezi. Daca vrei iubire atunci lupta pentru ea, nu te juca cu sentimente atat de solemne.

| InnaiiSa a răspuns:

Pai incearca sa.i spui in fata ca vrei sa faci dragoste cu ea. Insa te.ai gandit ca ea fiind virgina inca nu e pregatita si mai ales daca faci presiuni asupra ei n.o sa fie niciodata pregatita incearca sa fii tandru cu ea si sa o intelegi aaa si inca un lucru nu o insela! mai rabda si tu putin timp sau cel putin fa.o pe iubita ta sa aiba incredere in tine sa stie ca poate face dragoste cu tine fara ca tu a doua zi sa o parasesti poarta.te frumos cu ea dulce si o sa vezi ca pana la urma o sa cedeze. Bafta!

| Damon_8513 a răspuns:

M-ai las-o pana vrea ea.

| Ðÿdy a răspuns:

Pai daca e virgina este logic ca ii este un pic teama...