| anonim_4396 a întrebat:

am o problema si nu stiu ce sa fac si cum sa reactionez un baiat a fost cu o foarte buna prietena de-a mea iar intr-o zi am aflat de la o colega ca el ma place dupa ce s-a despartit de prietena mea asa ca am vorbit cu el la telefon am inteles care e treaba si cum sta treaba dupa ceva timp m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el iar eu i-am zis ca DA apoi ca NU apoi iar ca DA si apoi iar NU in final dupa ce mam jucat cu el ma alergat si m-a facut sa ma simt super mi-am dat seama ca este un baiat superb si foarte amuzant si nu trebuia sa ii spun NU cand am cazut cu el de seviciu pe scoala am vorbit detoate si trebuia sa vina si intrebare TIE INCA ITI MAI PLACE DE MINE l-am intrebat si a zis ca nu stie ce sa imi zica apoi m-a intrebat si el pe mine si i-am zis ca nici eu nu stiu ce sa zic si acum imi pare rau de ce am facut pentru ca mi-am dat seama ca imi place de el ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| strawberryy a răspuns:

Sau poate vrea sa se razbune pe prietena ta..banuiesc eu la asta ma gandesc atunci cand ma despart de cineva ..ma razbun prin prieteni straight face aiurea rau dar asa gandesc eu...

1 răspuns:
| Ahead a răspuns:

Uite aici un articol care te-ar putea ajuta : http://despreseductie.ro/cum-sa-cuceresti-un-barbat/

Dar in cazul tau e foarte simplu pentru ca el deja te place.