| serbanmk a întrebat:

am o problema si sper sa ma ajutati cu o rezolvare.
Acum cateva zile i-am facut sex oral prietenei mele si urmatoarea zi de dimineata a spus ca o doare burta si a descris ca e aproape aceeasi senzatie cand ii vine cicluc si ca are o senzatie descrisa de ea "ca si cum ar curge"
Ce credeti ca s-a intamplat? durerea continua si astazi si sunt 5 zile de atunci?

5 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Doar nu crezi ca e gravida nu?laughing. sau voi asta credeti?rolling on the floor
Serios acum. Poate o doare burta pentru ca ii va veni ciclul. Sau poate o fi racita.

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Nu aveai sperma pe limba?laughing

| covaci101 a răspuns:

Nu poate fi gravidă din asta! Totuşi, pentru celelalte probleme de sănătate este mai bine să consulte un ginecolog.batting eyelashes

| GandesteLogic2011 a răspuns:

Mergi cu ea la un doctor ginecolog

| 9gag a răspuns:

Daca inainte i-ai facut sex oral si unui prieten de-al tau atunci e posibil sa fie gravida, daca nu inseamna ca ai o limba potenta tare.