| alex71yonutz a întrebat:

Salut TPU,am o problema si sper sa ma puteti ajuta.
Acum o luna de zile am vazut o fata in tranvai,ne-am privit unu pe altu cateva minute si pe moment am vrut sa ma bag cu ea in seama dar am razgandit,acum am aflat cu o cheama si sunt dispus sa o bag in seama, numai ca sunt 2 marii probleme
1.Imi e teama sa ma fac de rahat
2.Nu prea stiu ce sa vb cu ea.
Ajutati-ma va roooog.Dau funda :3

Răspuns Câştigător
| eXtreme21 a răspuns:

Nu mai te gandii la cele doua probleme, pur si simplu bag-o in seama, prin orice mijloace si orice motiv, glumeste cu ea, fa-o sa rada, fii ironic sa-si poate da seama ca-ti place de ea. Actioneaza in orice fel, nu conteaza cum, conteaza sa reusesti ceea ce vrei. Astfel de gandire trebuie sa ai. Vreau sa aud ca ai reusit. Bafta!

2 răspunsuri:
| Netrider a răspuns:

Daca stai si nu actionezi ce obtii? nimic.
nu incerca sa impresionezi, poarta-te normal ca si cum ai vorbi cu un prieten vechi.

| brunetelu a răspuns:

Caut-o mai des