| alex71yonutz a întrebat:

Salut TPU,am o problema si sper sa ma puteti ajuta.

Acum o luna de zile am vazut o fata in tranvai,ne-am privit unu pe altu cateva minute si pe moment am vrut sa ma bag cu ea in seama dar am razgandit, acum am aflat cu o cheama si sunt dispus sa o bag in seama, numai ca sunt 2 marii probleme

1.Imi e teama sa ma fac de rahat

2.Nu prea stiu ce sa vb cu ea.

Ajutati-ma va roooog.Cel mai bun sfat primester funda :3

3 răspunsuri:
| Bubiano a răspuns:

Am aceeasi problema rolling on the floor Frate, acum ca sti cum o cheama. scrie-i pe Facebook, Mess. etc. Stiu e putin las, dar nu vad alta varianta thinking Sau ar mai fi un sacrificiu daca spui ca o consider draguta... strange curaj, du-te la ea, spune-i ca e draguta si ca nu ai vrea sa fi nesimtit si vrei doar sa o cunosti, daca si ea te place o sa fie usor si o sa prinzi avant big grin Bafta! >big grin

| TurdaVasi a răspuns:

De obicei cel mai bine in vorba cu o fata te bagi facand-o sa rada si spunandu-i lucruri interesante, la subiect si pe care le-ar vrea auzi.
Bafta!

| neutrino a răspuns:

Daca punctual 2) este valabil, atunci cu siguranta ca se va indeplini si punctul 1). In genere, atunci cand nu stii ce sa vorbesti cu o persoana, inseamna ca nici nu aveti ce discuta, si este bine sa stai linistit.