| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU

Am o problema, va rog să citiți tot.

Am 18 ani și cu timpul mi au plăcut multe fete, de foarte multe ori când vorbeam cu alte fete îmi atrăgeau atenția modul lor de a mă face să rad dar cu timpul am dezvoltat ceva ce nu-mi place.

Eram un tip care nu se uita la corp și mă atrăgea foarte mult simțul umorului.dar când am început să mai cresc ceva s-a schimbat.

Brusc am inceput sa simt o atracție pentru corpul fetelor..nu știu cum s-a schimbat chestia asta pentru că înainte eram un tip okk și nu mă interesa deloc aceasta chestie.

Unii ar spune că e instinctul masculin sau vreo chestie bărbătească.dar nu știu ce să zic

Acum 1 an am inceput sa ies cu băieți care mai scăpau cate o înjurătură, vorbeau puțin vulgar și mai spuneau cateva despre fete.

Să fie oare asta? Anturajul?

Vreau sa scap de chestia asta dar nu pot, va rog sa mă ajutați.mă simt foarte aiurea.

Dau funda celui mai bun răspuns.

4 răspunsuri:
| Madaxo97 a răspuns:

In trecut îți placeau unele, acum îți plac altele, e normal sa se mai schimbe gusturile odată cu vârsta, acum ești mai matur si e perfect normal sa te atragă corpul unei femei, așa si trebuie, pentru ca ești bărbat, e logic. Daca esti atras de corpul lor nu înseamnă ca nu le mai respecți si nu le mai apreciezi si celelalte calități sau ca ești superficial, foarte bine ca îți place, de ce vrei sa scapi de asta, wtf.

| Miruna333 a răspuns:

Este in firea umana sa simti o atractie fizica fata de sexul opus. Este total normal si nu ai de ce schimba asta. Nu ai cum sa te fortezi sa schimbi o chestie absolut normala. Cum noi femeile suntem atrase de corpurile barbatilor, asa e si inversul. E si normal la prima vedere sa te atraga aspectul fizic, ca nu te vor face sa razi din prima. Pe parcursul anilor te maturizezi, te schimbi, evoluezi. Schimbarea e benefica, stagnarea nu este

| assassinnul a răspuns:

Acela este semn ca trebuie sa te uiti la porno gay

| Violleta2022 a răspuns:

Hai sa lamurim, esti fata, baiat sau hermafrodit?