| Cryss111 a întrebat:

am o problema vreau sa fiu cu o fata si nu pot pt ca ea spune ca se gândește inca la foști eu cred ca ma place pt ca am sarutato si ia placut dar tot nu a mers si nu stiu ce sa fac. acord funda celor care ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| Inspiration a răspuns:

Fa-o sa se simta libera cu tine, discuta pe teme libere, amuzante, ca sa o faci sa zambeasca. Cand ea singura te va saruta, atunci sa stii ca ti-a reusit. Succes!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
"foști"?
Păi ea pe ce lume trăiește?
Vorbește deschis cu ea ce și cum.
Pa, pa.

| neutrino a răspuns:

Nu o mai intreba, pup-o cat mai des. Putin conteaza refuzul ei, conteaza ca sta la pupat, ceea ce-ti doresti si tu. Mai putina vorbarie nu-ti strica!

| Danysan a răspuns:

Important e sa o faci sa uite de trecut si sa nu discuti de fostii sau de lucruri care ii aminteste de trecut.Fa-o sa zambeasca, sa se simta speciala si cu siguranta cu timpu o sa ii cuceresti inima.seara faina.