| denis223 a întrebat:

am si eu nevoie de ajutor, am avut primul meu sarut si toti mi-au spus sa nu ma ingrijorez, dar din pacate a iesit groaznic. Chiar ma simt super ciudat de atunci si urmeaza sa il am pe urmatorul maine. Imi poate explica si mie cineva pas cu pas? rolling on the floor chiar nu ma pricep..Nu vreau sa o dezamagesc iar pe iubita mea.

Răspuns Câştigător
| Anamaria551 a răspuns:

Nu iti trebuiesc explicatii pas cu pas. A fost primul tau sărut, e de inteles. O sa te experimentezi în ale sarutului in timp. Dacă tu ai atractie fata de ea, esti relaxat si iti dai silinta va iesi ceva frumos. Mici sfaturi: plimba-te cu mana prin părul ei in timp ce o săruti si din cand in cand musca-i buza usor, ii va placea!

| denis223 explică (pentru Anamaria551):

Multam de idei happy funda + vot

7 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Vă apropiați și ii bagi limba in gura laughing ori sărut franțuzesc happy

| BryBard a răspuns:

Vine de la sine, fi tu insuti, nu incerca acum sa o musti de buza, ca poate ajunge la urgente din cauza ta, bestio happy. Glumesc, Sarut-o normal pana ajungeti sa fiti cat mai apropiati dupa o sa incercati voi diferite tipuri de saruturi pana atuncia fi normal.Si spalate pe dinti daca tot vrei sa te joci cu limba happy

| denis223 explică:

Well, multumesc tuturor de ajutor si sfaturi mor, o sa acord maine funda.

| buburuzaDLP a răspuns:

De care sarut? Eu am avut doar 3. ASA pentru ala simplu te apropi de Ea, o iei de talie si pup macar 2 sec
Ala cu muscatul incepi la fel apoi deschizi gura si o apuci de buza si repeti asta cateva sec...ala cu limba e cel mai greu...iti bagi limba la ea in gura, o lingi (Yax) ii faci ce vrei apoi o bagi la tine in gura..etc
Dmn ce intrebare, mor de ras aici, succes si sa mi trimiti mersi in privat cu rasp la ce ti am scris aici