| rosumarian a întrebat:

Salut TPU:* am si eu o gagik de 34 de ani si eu am 22 de ani ia e maritata si sta cu mine pe ascuns ca ma iubeste si eu a fel dar ia a incercat sa faca un beiby cu barbasu si nu poate ca nu ramane gravida
dar cu mine ramane gravida de ce?
vreau sa stiu si eu cu mine de poate sa ramane gravida si cu aia cu care sau culcat nu a ramas gravida?

9 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Cu sotul ei nu poate, pentru ca probabil e din cauza lui. El nu poate avea copii. E o problema a organismului.

| Cypronge a răspuns:

E posibil ca el sa fie steril si nu poate face copil, sau poate nu vrea ea sa faca copil cu el si foloseste anticorceptionale pe ascuns, nu ai cum sa stii motivul exact daca nu cunosti persoana.

| Kylexy a răspuns:

Poate avea ea sau el probleme de sanatate.

| IateyourCookie a răspuns:

Ptr ca el e impotent

| IateyourCookie a răspuns:

Atunci toti 5 sunt impotenti rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca sunt sterpi, sau din cauza varstei pe care o au, iar tu esti tanar si cu multa permeabilitate.Asa ca, daca nu vrei un copil ai grija.

| RaR a răspuns:

Inseamna ca e cam curva daca a incercat cu 7

| rosumarian explică:

Dar a mai incercat cu inca 5 barbatii si nu a putut ramane gravida si eu o pot lasa:S

| rosumarian explică:

Va multumesc muuul