| lAuRitAs a întrebat:

am si eu o intrebare am 16 ani si de cateva zile ejaculez sperma in somn. de aproximativ 3-4 zile si cand ma trezesc dimineata sunt murdar tot in boxeri, imi poate zice si mie cineva ce se intampla cu mine nu am mai avut probleme inainte si tocmai am terminat o relatie care se baza pe sex de 2 sau 3 ori pe saptamana... poate fi din cauza asta ca am facut-o de prea multeri ori? astept raspuns dua fundaaaaaaaaaaaaaa mersi...

Răspuns Câştigător
| Alistair a răspuns:

Nu ai nici o problema. Corpul tau sufera schimbari la varsta asta, inseamna ca aparatul tau genital a ajuns in pragul adolescentei, corpul secreta mai multi hormoni incepe o etapa importanta pentru tine. Probabil trebuia sa apara mai repede dar ai avut relatii sexuale pana acum. De aceea nu este bine sa iti incepi prea repede viata sexuala deoarece organismul nu este pregatit fiziologic. Poti sa stai linistit este ceva normal, pana la urma o sa treaca, probabil de aceea ai si probleme cu cosurile. Exact problemele acestea le aveam si eu cand eram de varsta ta.

8 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Stai linistit, nu se intampla nimic anormal. In timpul noptii subconstientul tau lucreaza. Asta e tot. Se intampla si la varste mai inaintate.
Bafta!

| claus a răspuns:

Le zice vise umede, maestre. vindeca-te de relatia de dinainte si nu o mai visa. nu mai suferi aiurea. masturbeaza-te inainte de culcare uitandu-te la filme/reviste porno. succes!
p. s: si nu e mult de 2-3 ori pe saptamana. normal ar fi de 2-3 ori pe zi iar mult de vreo 5 ori pe zi. prea mult, hehe aici deja ar fi de domeniul celor care chiar sunt talentati si non-stop excitati. undeva de foarte multe ori pe zi.

| razvan1305 a răspuns:

Pai ori ai vise porno, ori sigur e ca penisu u era obisnuit sa aiba,, iubita" aproape

Răspuns utilizator avertizat
| roxydulkica a răspuns:

Mergi la specialist

| Dragoosh a răspuns:

Incearca sa te controlezi
:d

| andreiro a răspuns:

Pai ar trebui sa faci putin mai rar sa zicem 1 data pe saptamana sau chiar deloc si s-ar putea sa iti treaca, daca nu merge asta te intreb ceva te-ai masturbat si a doua zi ejaculai sperma daca e vrunul funditabig grin

| LaTulipeNoire a răspuns:

Ceea ce patesti tu se numeste polutie.Si nu este din cauza ca ai facut-o de prea multe ori.Ci din contra, ca nu ai mai facut de 2, 3 ori pe saptamana. Sper sa fii fost de ajutor