| Morosantrofim a întrebat:

Salut TPU
Am si eu o intrebare...
Am 17 ani si penisul meu are doar 13 cm sad
Ii posibil sa mai creasca, sau sa apelez la metode de marire a penisului?
Mentionez nu miam inceput viatza sexuala.
Astept raspunsurile voastre?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Marimea este suficienta pentru a satisface 99% dintre femei. O eventuala cresterea in lungime s-ar putea produce in urmatorii 1-2 ani, insa este putin probabila deoarece tu esti la varsta la care se cam opreste dezvoltarea si cresterea tuturor organelor tale.Din pacate trebuie sa te anunt ca deocamdata medicina si cercetarea stiintifica nu au reusit sa puna la punct o metoda prin care sa se poata mari chiar si foarte putin "barbatia" cuiva. Metodele prezentate si promovate, precum si pastilele, produsele care "garanteaza" cresteri spectaculoase ale penisului in timp record uneori sunt excrocherii folosite de sarlatani in scopul stoarcerii de bani multi de la persoane naive dar mai ales disperate. Multa sanatate.

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu te panica de faptul ca penisul tau este mic. El este situat intre limitele normale ale unui penis(12-14 cm).

| manuel72 a răspuns:

Marimea penisului depinde de bagajul genetic mostenit de la parinti.

| antonio611 a răspuns:

Nu marimea conteaza ci taria... daca rezisti mult e mai mult decat perfect happy

| Morosantrofim explică:

Ms petnru raspunsuri
Eu ma gindeam poate sa incerc exercitii pentru marirea penisului
Din cate am citit pe net, pe multi iau ajutat, dar ma ingrijoreaza faptul ca as putea avea probleme pe viitor

| Morosantrofim explică:

Eu ma gindeam poate incerc cu exercitii. Speciale dar mi-e frica sanam probleme pe viitor