| EdyEdyson a întrebat:

de ce pe fete le doare burta asa des? De exemplu, prietena mea o doare burta des si nu vrea sa imi spuna de ce. Imi spuneti voi va rog?

5 răspunsuri:
| stark47 a răspuns:

1 poate ca este acea perioada.2 poate ca nu vrea sa faca sex cu tine.si decat sa ti explice de ce mai bine te pune in banca ta si replica asta.parerea mea

| mada1820 a răspuns:

De obicei aceste dureri de burta apar in perioada menstruatie, sau poate are anumite probleme de sanatate. Raspunul concret il stie numai ea.

| mihnea123abc a răspuns:

laughing)))) pana la varsta asta trebuia sa discuti cu candva despre chestile astea nu ai auzit de menstruatie.sigur ai 13 ani

| Nueu10 a răspuns:

Cred ca ai 13 ani si esti atat de prost incat sa nu-ti dai seama ca e pe stop!

| IMPL4NT a răspuns:

E pe rosu ma cap de miel