| iSunshine a întrebat:

:*! Am si eu o intrebare.Deci. E un baiat de care imi place numai ca are prietena. Vorbim pe mess, avem multe subiecte de discutie, fata in fata radem, glumim.Ne intelegem foarte bine.Cand vine la mine ma saluta si vine sa ma pupe [ si ma tine de mijloc, ca si cum m`ar lua in bratse ]. Vorbeam si prin sms [mai mereu el incepea ]. Ce sa inteleg? Imi place foarte mult de el totusi are prietena. Ceva sfaturi?:-s :*

Răspuns Câştigător
| alenxandraantonius a răspuns:

Asa mi se intampla si mie acum cu cel pe care il plac love struck
Pot ` sa-ti spun ca... Nu inseamna ca nu te place love struck
E grijuliu cu tine si simte o atractie. vezi ce faci dupa ce scapa de prietena :X smug

5 răspunsuri:
| iuby a răspuns:

Am o prietena care a patit tot la fel, si baiatul respectiv avea prietena dar a stat si cu ea chiar daca o iubea pe prietena lui.toate bune pana cand prietena baitului a aflat si a iesit foarte trist.Amandoua il iubeau si plangeau in telefon si-si spuneau prin tot ce au trecut! parerea mea e ca mai bine il respingi sa nu ajungi sa te indragostesti de el si apoi sa suferi! nu e bine sa accepti baieti ce au o reltie... sper sa te ajute sfatul meu :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfatul meu este sa il lasi in pace daca are prietena! Nu mai gasesti baieti? Pune-te in locul prietenei lui, poate tine la el, nu te baga, si daca te place deocamdata e cu ea asa ca stai in banca ta.

| radutorres9 a răspuns:

Pai inseamna ca-i place si putin de tine asa ca daca se desparte de prietena lui tu sa fi pe faza ca din cate zici daca se desparte tu o sa fi urmaoarea prietena a lui

| Serj_6410 a răspuns:

Poate ca s-a saturat de prietena lui. Se plictiseste alaturi de ea. Doreste sa fie cu tine. Tu ii esti mai interesanta. Da el o iubeste mult pe prietena lui?

| iSunshine explică:

@BornThisWay,nu m`am bagat nici un pic si nu ma bag in relatsia lor.Nu ma dau la el.Ca`l plac stiu doar eu.
@Serj aici nu stiu sa raspund. cand mai ies cu prietenele in parc si il vad si pe el cu prietenii lui, nu e niciodata prietena.Nici la scoala nu prea ii vad impreuna, dar asta nu este treaba mea nu stiu ce sa zic.