| Alex14i a întrebat:

Salut, TPU, am si eu o intrebare, nu stiu cum sa incep, mai in scurt imi place de un timp de o fata, e super, cam capricioasa da imi place, nu stiu cum sa ma comport cu ea ca sa-i placa de mine, am invitato azi sa plecam la o sala, ea spune cai place sportu, eu ma antrenez de ceva vreme cu TKD si am imvitato, am facut corect, va rog niste sfaturi ce sa fac ca sai plac de mine, dupa antrenament vom plea seara la o plimbare si as vrea sa sa fie tot ok da imi fac griji ca nu o sa stiu ce sa vb, cum sa ma comport si asa mdp

2 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu trebuie sa iti faci griiji, nu te omoara nimeni daca gresesti. Ar fi bine sa incepi prin a vorbi despre sport, din moment ce aveti acest lucru in comun, si dupa aceea puteti vorbi despre viata voastra, scoala etc. pentru a va cunoaste mai bine. Bafta! ^_^

| ĄŇÐİ a răspuns:

Buna.Sa sti ca totul o sa vine de la sine.Chiar daca esti stresat sa stii ca totul va iesi bine, doar ca trebuie sa fi relaxat.