| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o mica intrebare! big grin
Azi cand m-am imbratisat cu prietena mea, (a fost o imbratisare destul de lunga) a inceput sa imi intre in erectie penisul cand s-au atins sanii ei de mine oare a simtit ea ceva de la mine?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu ai observat nici o modificare a mimicii sau a comportamentului manifestat in timpul imbratisarii? Bineinteles ca exista posibilitatea chiar daca nu s-a exteriorizat. happy

| minrest a răspuns:

Naturalia non sunt turpia! Doar nu spera sa fi impotent sau gay. Asta e efectul normal al atingerii de sani.

| SG1995 a răspuns:

Depinde, de ce haine ai purtat, dacă erau blugi puțin mai largi acolo jos atunci nu, dacă era trening atunci ghinionul tău. laughing

| Bogdi_Condrea_1979 a răspuns:

Altă întrebare

| darrio2007 a răspuns:

Poate ca da sau poate ca nu. Oricum se putea astepta la asta, daca stie ce inseamna.