| justme_9207 a întrebat:

am si eu o mica problema cu prietena mea straight face

E ceva mai intim si nu vreau sa va aud cu raspunsuri aiurea. Fiti buni cu mine ca eu nu sunt rau cu voi.

Problema sta in felul urmator: In prima zi dupa ce i s-a terminat menstruatia am facut dragoste, totul ok, a doua zi am facut din nou dragoste. Acum o doare. Nu tot timpul dar o doare sad Oare de ce am citit pe net si poate e vreo boala, dar nu cred, pentru ca de vreo 2 luni incoace tot facem...si nu o mai durut-o doar acum.

Ce as putea face sad am discutat si am decis ca o vreme nu mai facem dragoste ca sa ii treaca si sa nu o mai doara.

Dar mi-ati putea spune de ce o doare?
Chiar dupa ce o facem o ustura. Dar numai acum de 2 zile e asa sad

Multumesc foarte mult.

Răspuns Câştigător
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Si o fosta prietena de-a mea a fost la fel...Si mi-a zis ca s-a dat cu crema de galbene acolo si ia trecut acea usturime

5 răspunsuri:
| LikeNobodyElse a răspuns:

Paiiii daca ati tot facut mereu... s a iritat acolo... nu mai faceti ceva timp si o sa ii treaca.

| NyanCat a răspuns:

Sa se dea cu crema (s-a iritat big grin)

| morenaxoxo a răspuns:

Buna.Pai ar trebui sa mearga prietena ta la un control. Poate fi ceva normal dar sunt la fel de multe sanse sa nu fie ceva in regula. De asemenea poate fi ceva trecator, daca nu vrea sa mearga la doctor si durerea nu trece atunci ar trebui sa faceti o mica pauza. Incercati dupa si daca durerea continua atunci e neaparat sa mearga la un doctor...

| syndutza a răspuns:

big grin nu e o rusine asta...multe fete pot pati asta si chiar au patit-o...e o simpla iritatie fie din cauza igienei fie din cauza caldurii probabil mai ales ca fetele pe timp de menstruatie poarta tamponul acela si mai are poate si niste pantaloni stramti pe ea si e normal sa i se irite locul acelahappy. aveti grija la igienakiss

| roxyyyyy a răspuns:

Duceti'va la doctor si o sa iti spuna ce are.
Eu una asa asi face happy