| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema am 13 ani si imi place de o fata de aceiasi varsta cu mine e in scoala cu mine... dar problema e ca eu sunt roman ea e "(tiganca)" iar mama a zis sa nu ma prinda vrodata cu din astea dar eu o iubesc spuneti-mi pls cum o fac sa fie cu mine si cum sa o conving pe mama daca ar afla de noi

Răspuns Câştigător
| JustYourLove a răspuns:

Paii.eu zic sa te duci la ea sa'i marturisestihappy
dar ai grija ca astea is putin cam dificile.
si ar fi mai bine ca mama ta sa afle, dar daca nu, stai cu ea pe ascuns, dar ai grija sa nu'si dea seama mama tabig grin baftaa:*
sa imi zici si mie ce s-a intamplat pana la urma.:*big hug succes inca o data>:d

6 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Intalnestete cu ea pe ascuns

| vάĝàвøήτ a răspuns:

E tiganca sau selaica? vinde oale sau nu?

| Arctic a răspuns:

1.Maicata nu are de ce sa afle, nu te casatoresti!
2.Te dai si tu pe langa ea, te descurci tu...
3.O sa o tot iubesti pana o sa apara alta care sper sa nu fie tiganca...

PS: Poti sa ii spui mamei tale ca nu te casatoresti si sa razi cand te cearta, chiar merge! Ea o sa fie ceva gen: DE CE RAZI! tu: ca tu ma certi ca ies cu o fata! laughing)

| georgik99 a răspuns:

Ce rasista... explica-i si tu ca nu e de aia... stii u care sta sparge seminte face misto adica mai pe romaneste CIOARA. conteaza rasa?!? si vorba astora nu te insori nu o sa afle.

| Raton a răspuns:

Vezi ca mata te bate cu frigideru daca iesi cu ea cred ca te si vad in viitor cu o palarie din aia de rrom si o camasa cersind prin franta mai bine ascult-o pe maicata

| claudiu11112 a răspuns:

Thesexygirl care astea sunt cam dificile fetele sau la ce te referi? :S