| MinecraftPotato a întrebat:

Salut, TPU. Am si eu o problema. Am 16 ani si sunt impreuna cu o fata de cateva luni dar e o relatie la distanta. E o distanta destul de mare, deci nu o pot vizita. O iubesc si stiu ca si ea ma iubeste. Dar as vrea sa ii demonstrez asta. Cum as putea? Cat mai multe idei va rog

Răspuns Câştigător
| tpuNatalia2600 a răspuns:

Pai, dupa parerea mea, dragostea nu tine cont de distanta. Dar. Daca ai ei stiu de relatia voastra ii poti trimite diverse cadouri ( flori, ciocolata, bomboane, etc) prin posta. laughing Iti spun ca sigur se va bucura. Daca e dragoste adevarata intre voi nu conteaza nici varsta, nici distanta. Va puteti vedea si pe net :*. Sper ca ti-am fost de ajutor
P.S : Sa va tina! :*

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci si o vizitezi... daca sustii ca o iubesti

| neutrino a răspuns:

Trebuie sa faci pe naiba-n patru si sa ajungi la ea, cerandu-i apoi voie sa te lase sa-i arati ca o iubesti, ca ai cu ce, asa cum face orice barbat adevarat!

| Emilian65 a răspuns:

Ca sa ii arati ca o iubesti fa in asa fel incat sa nu o inseli cu alta.

| IonescuAndreeaBeatrice69 a răspuns:

Pai.daca voi 2 va iubiți atat de mult si tu ai vrea sa ii demonstrezi ei asta poți sa ii faci mesaje romantice, sa i faci surprize dulci, adica sa i trimiți scrisori in care ii spui cat de mult o iubesti si flori prin posta, acum ca este vara sa mergi la ea si sa ii faci o surpriză, gen ii apari la usa