| fusion29 a întrebat:

am si eu o problema cam jenanta am 12 ani impliniti acum si prietenii rad de mine ca am penisu mic (3-4 cm cand e mica si 5-6 cm cand e sculata) intr-adevar sunt si un pic plinut si mi-e jena va dati seama ca nu pot sa imi iau pastile de crestere a penisului 1 pentru ca nu prea am bani si 2 daca le vad parintii ma omoara deci imi dati niste sfaturi va rogbig grin

8 răspunsuri:
| vasiyo a răspuns:

In primul rand nu mai arata celorlalti ca asa nu mai poate rade de tn.Si sa nu mai rada de tine prieteni spune-le ca ai o problema de sanatate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
La cei 12 anisori esti doar un copil,nu ar trebui sa te preocupe astfel de probleme,este timp.
In locul tau m-ar interesa fotbalul, scoala, cu totul si cu totul altceva.
Sfatul meu este sa-ti vezi de treaba, accepta-te asa cum esti, nimeni nu este perfect!
Te pup!

| FemeiaPisică a răspuns:

Pune mâna pe carte, ai doar doisprezece ani! La vârsta aceasta te interesează lucrurile acestea? Nu poţi să faci nimic la această vârstă, eşti în creştere!

| Zitgun a răspuns:

Mda am avut si eu un prietene tot la fel mai plinut si o avea mica si radeam toti dupa cate am inteles asta este din cauza grasimi... acu nu stiu concret
Dar nai de ce sa iti faci griji.
Iti dau un sfat poti sa mergi la sala sa mai slabeste ceva asta in caz ca iti doresti sa slabesti nu ca te-ar ajuta cu penisu

| FlaviuB a răspuns:

O sa inceapa sa iti creasca cand o sa intri in pubertate, dar trebuie sa slabesti, un sport ar ajuta foarte mult la dezvoltarea ta

| anamimanonim a răspuns:

Da am si eu o intrebare: '' De ce le-o arati?''. In loc sa va pregatiti de ora de sport, voi in vestiar luati rigla si va masurati p****e? Sunteti penibi, frate!
Si sa-ti raspund la intrebare: mai ai timp sa te dezvolti, nu-ti face grij! Incearca sa slabesti, poate din cauza colaceilor pare asa mica.

| Dragonfly6 a răspuns:

Stai ca ceva nu e bine... ai 12 ani si ai penisul prea mic. Pe langa asta vrei sa iei pastile ca sa-ti creasca si zici ca daca te prind parintii, te bat.
Daca te bat parintii si te incuie in pivnita pana te faci piele si os, eu o sa ii caut si o sa le ofer tot ce isi doresc.

Răspuns utilizator avertizat