| cioacaa a întrebat:

Am si eu o problema cu o fata si nu stiu ce sa fac...Adica ea s-a despartit de mine si am aflat ca era cu altul in timp ce era cu mine.Acum ar vrea sa mai fie cu mine si eu am iubit-o foarte mult si inca o mai iubesc.Mai merita vreo sansa? Si daca da ce sa fac?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice om merita a 2 a sansa.Numai tu detii adevarul si poti decide daca o ierti si o accepti.Mult noroc.

| Costache_Tin_1956 a răspuns:

Merita o sansa daca aveti 50 de ani. Daca nu, nu.

| Evil1nside a răspuns:

Iti spun din propria experienta.o femeie care inseala 1 data.o face si a-2a..si tot asa happy..Nimeni nu merita a2-a sansa! deci sfatu meu? GO AWAY! DON'T LOOK BACK! anyway..nu se merita omule happyscapa cat mai poti laughing..crede-ma o sa iti fie mai greu cand vei afla ca ai iertat degeabawinking..have fun

| celmaibunlaraspunsuri a răspuns:

Fa ce iti spune inima! Daca ai iubit-o destul si sti ca chiar daca a fost cu altul poti sa o ierti si sa dai o doua sansa relatiei inseamna ca trebuie sa o ierti. Daca nu mai poti, gaseste-ti alta fata, care sa te iubesca cu adevarat.Byewave