| Probl1234 a întrebat:

Am si eu o problema, dar sper sa nu ma luati in ras. De fiecare data cand imi intra penisul in erectie, acesta devine foarte, foarte tare si uneori ma deranjeaza. De asemenea, el se ridica si sta in sus foarta teapan, ceea ce deseori ma deranjeaza. Si inca ceva, el intra in erectie in orice moment. Daca de exemplu ma duc sa fac un dus si ma dezbrac, imediat se intareste..Cum il pot face sa nu se mai intareasca mereu si sa fie mai moale? Multumesc anticipat.

8 răspunsuri:
| Pacala a răspuns:

Ar trebui să te bucuri că ai o sculă virilă. Mai rămâne să lucrezi la „rezistența" ei și o să devii o vedetă printre bărbați. De ce te-ar deranja faptul că ești viril?

| corbulalbrosu a răspuns:

Solutia cea mai la indemana este masturbarea, iar daca esti mai maricel sa faci sex pentru a-ti diminua stresul hormonal.Ca iti intra in erectie foarte des si foarte usor si ca-ti ramane "strong" multa vreme este un semn de virilitate. Fii fericit.Multi si-ar dori sa se confrunte cu o asemenea ""problema"".

| Emilian65 a răspuns:

Mai copile, fenomenul acesta al erectiei instantanee, este normal la baietii din adolescenta. Nu te speria, atunci cand vei avea o prietena iti va fi de mare folos acest fenomen.

| LoveSleep a răspuns:

Poți oricând să te castrezi dacă nu-ți convine.

| OldSoul a răspuns:

Cand ti-se intampla asta gandeste-te si tu la chestii aiurea, ce te dezgusta, ar trebui sa scapi de problema.

| minrest a răspuns:

Pai erectia consta in intarirea asta, precum si in ridicare. Eu zic sa sa suporti deranjul. Salut.

| Hitback a răspuns:

Cel putin 3labi x3 finalizari de 3 ori pe zi si o sa fi ca nou.

Răspuns utilizator avertizat