| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema:

Ma intelegeam foarte bine cu o fata pana ieri, imi place de ea si si ei ii place de mine dar nu prea vroia sa recunoasca.Ieri a venit un prieten la mine si eu plecasem pana la magazin.El a scris numa tampeni cu iubi si alte dealea.Azi dimineata ea nu a vrut sa ma creada ca n-am scris eu, am convinso.Azi mai tarziu a venit iar baiatu ala la mine si iar a incput sa ii scrie de pe telefonul meu chesti de genu :Buna iubi vrei sa fii cu mine si alte deaste. Fata s-a suparat pe mine acum si nu mai crede nimic si nici nu mai vorbeste cu mine...
Cu pot sa ma impac cu ea sa fie ca inainte cu 2 zile?

Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| SeeDifference a răspuns:

Ma da si tu esti prost daca l-ai lasat pe ala de doua ori sa faca asa!
Oricum in afara de ati cere scuze si imploratul pentru iertare nu prea ai ce.
Poate sa ii spui ''prietenului'' tau sa recunoasca ca el a scris mesajele alea!

5 răspunsuri:
| TheUnForgiveN a răspuns:

1.Da-i foc prietenului tau, si cumparati altul.
2.Back to 1.

| Danysan a răspuns:

Odata hai ca mai scoti capu dar dupa aia e mai nasol.Si acum pe Bune-iti place de ea -Ce ar fi asa de rau sa o ai ca iubita. Spune-i asta si poate o sa isi schimbe ideea!

| ANdrey1300 a răspuns (pentru Danysan):

Pai tocma ca eu asta incercam si ea tot se apropia incet incet de mine si acuma asta a stricat tot-ul.Eu i-am propus sa fim impreuna si ea m-a luat in brate mi-a dat un pupic si a zis ca se gandeste.Ieri facusem lucru asta, fusesem cu ea in oras o condusesem acasa... etc. Am venit acasa si a venit si ala la mine si 10 min am lipsit si el a stricat totul... Ce sa mai fac acum?

| NiKoLeT a răspuns:

Nu te supara dar esti cam prost! daca ai vazut ca el prima data tia scris timpeniile alea dc ai mai lasat telefonul in fata lui si a doua oara? sau la urma toata puteai sa-ti pui o parola! fa-l pe prietenul ala al tau,, tare bun,, sa recunoasca in fata ei si nu renunta, cerei scuze fetei, incearca sa o mai scoti in oras, sau du-te acasa la ea cu o floare si spune carei treaba

| NiKoLeT a răspuns:

Si inca ceva: telefonul mai bine sal porti la tine cind te duci la magazin, dar si in restul cazurilor, si pentru o dubla siguranta pune-ti o parola