| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema.

Pana sanbata ma intelegeam foarte bine cu o fata adica vorbeam tot timpu, ne dadeam mesaje si asa mai departe...
Sanbata a venit un prieten la mine si-a scris niste tampeni de pe telefonul meu.Eu m-am inpacat cu ea si l-am pus pe baiatu respectiv sa recunoasca ce a facut.El a recunoscut si problema s-a mai remediat...
Acum eu ii dau un mesaj sau ceva si ea nu imi mai raspunde, inainte cum ii dadeam si raspundea chit ca era zi sau noapte...

Va rog ajutati-ma vreau sa recuperez relatia cu ea si sa fie iarasi tot ca pana sambata...

Dati-mi niste idei va rog cum sa recuperez relatia cu ea.Cand sunt fata in fata cu ea e ca inainte dar cand nu mai suntem fata in fata nu mai e bine...

Va rog ajutati-ma, multumesc

1 răspuns:
| unknøwn a răspuns:

N-o să te rogi de ea.
E alegerea ei să se comporte cum vrea.
Tu ai de făcut alegerea dacă continui să-ţi pese sau să ţi se rupă.