| papushyka_5572 a întrebat:

am si eu o problema va rog ajutati-ma.Deci la scoala am intilnit un baiat este de o virsta cu mine adica 15 ani.Pai l-am intilnit si mi-a placut ft tare de el. din clasa a 4 imi place si la kitzi baieti mash uita tot de el imi place.Am auzit mii de zvonuri:jumate ca ma place, jumate ca ii place de cea mai buna prietena a mea.(pe el il cheama Dan). Totul a inceput:Eram in clasa a 4 si ne jukam clasa lor si clasa noastra dea prinselea.deodata a sunat la kantina...clasa lor sau dus dar eu si prietena mea cea mai buna am ramas afara.Deodata el a venit si m-a luat de mina si s-a uitat la mine asa dulce, si mi-a zis:"Te-am prins.hai la perete"(peretele era acolo unde ceii kaare ne prind pai ne pun acolo si nu avem voie sa ne mishkam)si de atunci am simtzit fluturashi in burta si nu ma puteam linisti.ma gindeam toata toata ziulika la el.am picat la engleza si mate doar sa il vad pe el. Acum in clasa a 9 eu shedeam pe koridor cu prietena mea si el vine in spatele meu, si deodata profesoara nu stiu ce ii zice. El pune miinile la mine pe umeri ca si cum kuprinzinduma.Atunci ma agitam si inima mi se zbatea inca putin si lesinam.Acum eu am dans.Si el tot trebuia sa vina. Dar nu a venit.si askultati-o fata a zis ca el va veni si ca va dansa in pereche cu cea mai buna prietena a mea Irene.Si atunci imi vinea sa pling sa o ucid pe Irene din cauza asta.Eram foarte furioasa. Dar cu ea nu a avut asa fel cum la mine.nu stiutiu ce sa cred, o iubeste pe ea sau pe mine?

Răspuns Câştigător
| Papusika1Mika a răspuns:

Pai da, cred ca te iubeste asta e parerea mea...
Am trecut si eu prin asta si prietena mea a fost sincera si mi-a zis adevarul. de atunci ma simt ft usurata ar trebui sa vorbiti succes.

1 răspuns:
| Ionela78 a răspuns:

In primul si in primul rand invata sa scrii si tu romaneste,"iubeste, shedeam, kitzi.etc".in al doilea rand poate ie iubeste.dar din cate ca sta cu tine numai asa de chestie, cred ca nu are cu cine sta. daca vezi ca prrietena ta tot nu mai sta cu tine sau asa, iti poti da seama din prima ca este cu un baiat.deci...