| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema, Vinerea asta ma vad cu o fata pentru prima oara la mine acasa si atunci o sa ii zic sa fim si impreuna, asta vrem amandoi, problema este ca ne-am decis sa vedem un film iar ea a zis sa aleg eu. Acum puteti sa imi spuneti un film nu stiu cum, gen o sa ne dorim amandoi sa o facem daca intelegi si avem nevoie de ceva sa ne ajute putin, stie cineva un film gen de dragoste cu vampiri de exemplu, care sa o fiarba putin, dau funda.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Serios? Ciudat, nu am intalnit inca fata pana acum careia sa-i placa sa vada filme unde curge sange, unde-i suspans... mai ales cand este vorba de o conjuctura romantica, dragastoasa.
Cred ca asta nu ar pregati-o deloc pentru o partida de sex, dimpotriva...

Eu as alege ceva clasic si foarte bun, de exemplu GOST or Striptise cu demi moore, un film sensibil, plin de dragoste si romantism
The notebook - love and drama
Titanic - love and drama
How to lose a guy in 10 days - comedie romantica

https://www.google.com.au/......tps?/webhp

Sunt mii de filme romantice, usoare, pline de veselie si dragoste ca sa va faca placere sa priviti

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Filme de dragoste cu vampiri? Tu chiar vrei sa fuga fata aia?
Alege un film de dragoste siropos, in nici un caz cu vampiri, baiati si lupte!
Ceea ce te fierbe pe tine, nu o excita pe ea, dimpotriva!

| Laur224628 a răspuns (pentru Violleta2022):

Ea a propus genul asta si nu cu batai si chesti de genul, cat mai de dragoste si siropos

| Violleta2022 a răspuns (pentru Laur224628):

Serios? Ciudat, nu am intalnit inca fata pana acum careia sa-i placa sa vada filme unde curge sange, unde-i suspans... mai ales cand este vorba de o conjuctura romantica, dragastoasa.
Cred ca asta nu ar pregati-o deloc pentru o partida de sex, dimpotriva...

Eu as alege ceva clasic si foarte bun, de exemplu GOST or Striptise cu demi moore, un film sensibil, plin de dragoste si romantism
The notebook - love and drama
Titanic - love and drama
How to lose a guy in 10 days - comedie romantica

https://www.google.com.au/......tps?/webhp

Sunt mii de filme romantice, usoare, pline de veselie si dragoste ca sa va faca placere sa priviti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ştii tu, într-un film cu vampiri nu se suge ce trebuie.

| RoxanaGhost a răspuns:

Fifty shades of Grey laughing

| Anonim141297 a răspuns:

Am văzut ier filmul "Me befor you", a fost un super film. Este vorba despre o fată de 28 de ani care nu avea o situație financiară foarte bună și locuia cu părinții ei și sora ei. Fiind concediată, a căutat un loc de muncă și a ajuns la casa unui bărbat de treizeci de ani paraliza pe 80 la sută din corp... În final, în ciuda comportamentului lui sarcastic, ei se îndrăgostesc, dar el semnase un contract pentru a fi ucis, căci simțise că nu are rost să trăiască dacă nu poate fi o fire activă.
Nu ți-ar plăcea să-ți plângă pe umăr, iar tu s-o încurajezi?;)

http://www.zfilme-online.org/......at-hd.html
Merge server 2!

P.S. : Îl găsești și la cinema.