| master2000Vlad a întrebat:

Am si eu o rugaminte... Vreau sa ma ajutati. Sunt in clasa a-5a si in a 4 a mia plucut de o fata, acesteia i-a placut si ei de mine. Acum in clasa a5a nu stiu daca ma mai place...si cu sa-i zic ca o mai plac. Si, cand as putea sa o sarut pentru primaoara?

Răspuns Câştigător
| BlackAngelOfFire a răspuns:

Poti sa stai mai mult cu ea sa discutati sa te apropi de ea si sa o intrebi daca mai vrea sa fie din nou cu tine pentru ca sentimentele pentru ea nu a incetat big grin crede-ma i vor placea aceste cuvinte. Si faza cu cu sarutu la 10 ani sau 11 cat ai in a 4-a ar mai trebui sa astepti e destul daca va simpatizati eventual din a 6-a da o poti saruta intr-un loc romantic sau intr-un loc mai intim acasa la unu dintre voi la scoala cand nu e nimeni sa va vada sau sa auziti pe aia cum urla ca e najpa. etc intelegi tu. Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| bowwow970 a răspuns:

DAFUQ is wrong with you?
Tu intr'a 5'a nu ai altceva mai important de facut? Adica sa inveti?
Mai asteapta si tu 1 an sau 2 ca oricum din relatiile astea nu iese nimic bun.

| master2000Vlad explică:

Da multumesc ti-am dat si fundawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine vezi-ti de scoala si de teme ca ai sa plingi mai tirziu pentru timpul pierdut.