| TePupaKeDy a întrebat:

!! Am tot auzit cuvantul masturbare, ce inseamna,cum il faci?

P.S : Sunt baiat, am 13 ani

Multumesc anticipat

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Lasa bre ca nici eu nu am stiut cum se fac copilasii si nu am murit, am asteptat pana am crescut si le-am aflat pe toatewinking
asteapta sa mai cresti si vei afla.
O seara bunahappy

| Fatamuntilor a răspuns:

Intreaba-l pe tati! Nu uita sa-ti protejezi fundul cand intrebi asta ( vei afla tu de ce )
Fara gluma, parintii vor stii cel mai bine cand trebuie sa afli aceste lucruri.

| єχcєєℓ a răspuns:

Ceea ce băieții numesc "labă"

| AgathaRo a răspuns:

Un copy/paste preluat de pe gugle. Rog sa ma scuzi ca altfel dadeam un raspuns "mai mai diferit de pana acum"
http://www.sfatulmedicului.ro/Sex-si-erotism/ghid-despre-masturbare_701

| BlitzLikeXd a răspuns:

Ce fac ei laba