| claudelle76 a întrebat:

Am un logodnic, care spune ca ma iubeste, dar eu am dubii, cred ca ma vrea numai pentru ca am apartament. Cum as putea sa-l testez sa aflu daca ma iubeste cu adevarat? Cand spune ca ma iubeste, se tot uita in alta directie si glasul lui suna ciudat. As vrea o metoda buna, ca el sa nu afle ca a fost testat. Mersi mult pentru sfaturi!

Răspuns Câştigător
| eurynomus a răspuns:

Am vazut tipi care isi iubesc tara, neamul, etc dar nu iubitori de apartamente. ia si unul care are apartament sa nu ti fie frica k o sa l ibeasca si pe al tau tongue

5 răspunsuri:
| roxiada a răspuns:

Ooo doamne, barbatii astia te poti astepta la orice! pai simplu spune-i ca mama ta a pierdut apartamentul si esti in strada, zi daca poti sa te muti cu el sa vezi ce zice!

| mona a răspuns:

Spune-i ca inchiriezi apartamentul unui cuplu casatorit cu copii pe o perioada de minim 3-5 ani si ca s-ar putea si pe mai multi ani si ca tu te muti la parintii tai

| Danapiandi a răspuns:

Zi-i ca vinzi apartamentul sau il dai in chirie si ca te muti la printii tai sau la el. si vezi ce zice!

| deutzanico a răspuns:

Pai zi ca ti-ai dori sa va cuparati o locuinta noua dar fara sa vinzi apartamentul si ca ai dori sa economisiti amandoi bani si sa va luati impreuna unul. Bate un apropo, nu ii zice ca pe ceva serios sa vezi ce iti spune. Si, de fapt asa ar fi bine sa faceti ca sa nu mai existe indoieli de genul acesta.

| FReAkAzO1d a răspuns:

Vorbeste cu o "parasuta" sau cu o prietena sau cineva si pune-o sa se dea la ellaughing