| 7e72uwjbbvwvsgw7289 a întrebat:

Salut TPU, am varsta de 15 ani, am penisul de 16cm, când ma masturbez nu iese sperma alba, iese asa ca un lichid cu puțin alb în el, credeți ca sunt infertil? DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DeaconuCorina a răspuns:

Nu este acesta un indiciu că ai fi infertil. Infertilitatea se dovedește in urma unui examen amănunțit al spermei. Masturbeaza-te mai rar sau deloc, având în vedere că ai doar 15 ani.

2 răspunsuri:
| helpforyou a răspuns:

Daca "muncesti" prea mult te-ai epuizat de tot. Mai fa si tu cate 2 - 3 saptamani de pauza ca sa-ti mai revii.

| dan201029 a răspuns:

Nu e nimic. Probabil te masturbezi prea mult și nu are timp spermă sa se acumuleze. Fa mai rar și o sa vezi ca va fi ma abla. Asa îmi este și a mea.