| SmQaLeXuTzz a întrebat:

anul acesta am inceput liceul si am vazut o fata foarte frumoasa, are fata asa de fitoasa dar din spusele altora nu are fite, e de treaba..Partea nasoala este ca fumeaza si dupa parerea mea e asa mai populara..deoarece e frumoasa.
Intrebarea mea este : Cum se atrag fetele acestea mai populare?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca fumeaza inseamna ca nu e o fata serioasa, un om de treaba nu bea si nu fumeaza sau bea in cantitati mici

| Emilian65 a răspuns:

Cu tact si dibacie.

| LoveSleep a răspuns:

Printr-un mod diferit. Arată-i că ești diferit de toți clovnii care au încercat să iasă cu ea.
(Nu mă refer să-i povestești de filme sf și s-o duci la bibliotecă)

| grab a răspuns:

Afla cand e ziua ei si da-i ceva cadou mai simbolic happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei care se aseamana se aduna...mergi pe principiul asta

| volumexd a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea normal, cat sa nu isi dea seama din prima ca o placi, iar dupa poti sa ii zici! Nu te apuca si tu de fumat ca sa stai aproape de ea, ok?!

| SmQaLeXuTzz explică (pentru volumexd):

Asta e problema. mie nu imi place sa fumez si nici nu vreau, dar pentru ea as suporta...dar 100% nu mas apuca de fumat

| AlexEli a răspuns:

Cu bani!