| anonim_4396 a întrebat:

Are ceva daca imi incep viata sexuala la varsta de 15-16 ani? Astept Raspuns. Va rog sa fiti seriosi si sa nu faceti misto happy

Răspuns Câştigător
| Pustoaicka50 a răspuns:

Parerea mea este ca fiecare dintre noi ar trebui sa isi inceapa viata sexuala atunci cand se simte pregatit, in primul rand din punct de vedere psihic si in al 2-lea rand fizic.Nimeni nu decide pentru noi, de asemenea nu trebuie sa ti cont de parerile celorlalti. Daca te simti in stare sa iti asumi anumite responsabilitati atunci poti intretine relatii intime si de la 10 ani. Suntem in sec. 21... daca stau bine sa ma gandesc in urma cu zeci de ani fetele se maritau la 14-15 ani iar eu inca nu inteleg anumite persoane care spun ca esti usuratica daca faci sex de la 13 ani. Sper ca ti-am fost de ajutor :* ..anumite fete din ziua de astazi sunt indeajuns de mature incat sa ia decizii singure indiferent de rezultatul obtinut.P.S : Eu am aproape 15 ani :* Te pup.

6 răspunsuri:
| tenutza a răspuns:

Cam devreme, dar daca esti sigura ca nu o sa regreti...

| iubesc a răspuns:

Buna. Da are ceva pentru ca esti prea tanar pentru pasul asta. Asteapta si tu majoratul si mai vorbim...

| Dariusuu a răspuns:

Normal că are draga mea.

Cunoști riscurile?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Este prea devreme.
Nu stii la ce riscuri te expui.
Trebuie sa fii bine documentata, mai asteapta pana implinesti 18 ani macar.
Te pup!

| UngUrU777 a răspuns:

Daca crezi ca esti pregatita, da! Dar sa nu iti para rau dupa!

| WarriorInReserve a răspuns:

Nu.
o/