| Anonimă_5278 a întrebat:

Salut TPU;*

as avea si eu 2 intrebari; D

1.Doare prima data cand faci sex anal? straight face
2. E adevarat ca dupa cateva luni de sex anal, faci pe >tine?:"

mersi;*

Răspuns Câştigător
| SweetCandy a răspuns:

1. Doare suportabil, pentru ca toate femeile au trecut prin asa ceva si nu a murit niciuna, deci nu doare teribil de tare.
2, Nu, nu e adevarat

11 răspunsuri:
| lays a răspuns:

Nu am incercat si nici nu am vreo curiozitate, dar mi se pare o prostie.actritele porno fac pe ele?

| alexa_4015 a răspuns:

Buna! 1Da doare ingrozitor de tare(am incercat) si 2 Nu am auzit asa ceva ceea ce e putin probabil! Pa pa

| sergiu_4172 a răspuns:

1. Daca el are experienta poate sa o faca fara sa te doara (te doarte dar foarte putin, suportabil... ti-am zis, daca are experienta).
2. Daca nu o faci des, gen o data pe zi nu ti se intampla nimic.

| Floreenofficial a răspuns:

1. DA! daca ti-o baga pe toata si tare o sa urli de durere straight face
2. Da fiindca totusi nu esti un perete esti un om si de la multa penetrare nu o sa te mai poti tine pe tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca o sa primesc stupid... Nu am incercat, dar banuiesc ca placut nu e, anusul nu e facut pentru sex, nu are nimic acolo care sa-ti poate produce placere. Baietii vor asta, pentru ca le place sa fie una mai stamta na! Si pentru ca fetele sunt proaste si accepta. Si 2: da, ajungi sa faci pentru tine, daca practici prea mult timp, se slabesc muchii. Apropo, multi homosexuali au problema asta.
In fine, mare e gradina Domnului si fiecare face ce vrea cu viata lui sau cu cu. ul lui...

Abh
| Abh a răspuns:

Nu sunt de acord cu sexul anal, sunt cadru medical si iti spun ca, cu siguranta de la un timp iti vor slabi sfincterele si vei avea incontinenta de materii fecale. In plus de asta, singurul care va simti placere va fi EL, tu te vei alege cu fisuri anale, hemoroizi si lista poate continua.Nu recomand acest tip de sex sub nici o forma. Apropo, stiai ca SIDA a fost raspandita de homosexuali?

| rebeca a răspuns:

1. da, doare. e o durere suportabila, dar nu e asa rau precum exagereaza unele persoane, plus ca povestea cu durerea depinde foarte mult de tine.
2.nu e adevarat, insa sa stii ca au fost cazuri in care a facut in timpul actului deoarece penetrarea a fost foarte dura.
Daca o sa incerci asa ceva, dupa parerea mea trebuie sa o faci in situatia in care ai destul de multa experienta sexuala in spate in sensul ca sa iti cunosti foarte bine corpul, sa stii sa te relaxezi.Asta este cel mai important lucru la sexul anal, sa te relaxezi astfel incat sa nu fie doar durere pentru tine si sa nu existe atatea riscuri cum ar fi fisurile anale de care a zis si @Abh.Si bineinteles sunt multe reguli care tin de igiena.
Multa baftawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1Da dar la inceput primul minut, cam asa
2NUhee hee

| lextim a răspuns:

Mi se pare o tampenie. ce urmeaza? urechea?

| XxXmImIxXx a răspuns:

Da, lextim urechea urmeaza sa ne intrebe cum esterolling on the floorrolling on the floor

| costisefu a răspuns:

Exista un forum care promite multe: www.anal-sex.ro