| AHBreak a întrebat:

as avea si eu o intrebare, acum 10 min am luat o pastila maraton si as vrea sa stiu daca mi se scoala singur penisul sau trebuie sa fac eu ceva?(urgent prietena mea vine la mine in 2 ore

Răspuns Câştigător
| Misteryy a răspuns:

Salut, nu se scuala chiar singur, dar iti mareste rezistenta si trimite mai mult sange catre penis, daca le ai luat fara prescritpie medicala sau macar fara detalii de la farmacie...ce sa mai zicem, sa nu mai iei alta pastila ci doar cat scrie pe prospect.

| Mkeynes a răspuns (pentru Misteryy):

Dar poti si sa nu iti dai drumul nu? Adica poti face neprotejat

| Misteryy a răspuns (pentru Mkeynes):

Nu, sunt pastile pentru endurence ca sa zic sa, nu iti opreste ejacularea.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce inseamna "scuala"?

| Ştefania1989 a răspuns:

Of doamne am trait sa o vad si pe asta?