| tzone111 a întrebat:

as dori sa stiu si eu daca este vreo fata interesata de o relatie de lunga durata am 21 de ani am fost dezamagit rau am avut 2 relatii una de 2 ani cealaltade 4 ani si au fost dezastruoase... daca este vreo fata interesata de o relatie de lunga durata va rog lasati un id de mes sa vb mai mult.sunt o fire foarte sensibila, pun suflet repede vreau o relatie fara certuri sau cel putin cu putine certuri astept

Răspuns Câştigător
| alinike2 a răspuns:

Mai bine iti cauti o prietena pe care o stii in viata reala sa va intelegeti bine si la fiecare despartire sa stii ca vei fi cu o inima distrusa de fericiti pentru
totdeauna.
Sper ca te-am ajutat daca iti va foloso funda.pls

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Crezi ca relatiile acestea, cand cunosti pe cineva pe net, merg?

| Domiinic a răspuns:

Ai gresit siteul

| Al3xVS a răspuns:

Castreazate...