| anonim_4396 a întrebat:

as dori un raspuns de nota 10 la aceasta intrebare..eu si iubita mea am fost impreuna timp de 5 ani si ne-am despartit ...sii au repetat asta cam de 2 ori dar ne-am inpacar repede.din cauza mea care am mintit-o dar nu a inselat-o niciodata dar i-am incalcat intimitatea i-am intrat pe facebook si i-am schimbat parola mai intai ia a facut chestia asta dupa care eu am facut la fel la fel. acum ia nu vrea sa ma mai vada eu linca o iubesc..cum as putea sa fac sa ma inpac din nou cu ia, nu imi raspunde nici la tel noi aveam o relatie la distanta. multumesc

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Daca fata are probleme cu capul, atunci ai sanse sa se impace cu tine.

4 răspunsuri:
| angelicsin a răspuns:

Balta e plina de peste. sa ramana ea cu facebook sa vedem daca ii tine de cald. poate are un mouse care vibreaza cand primeste like.

bafta

| Originaly a răspuns:

Nu cred ca ai facut mare lucru, intrand pe fakebook si schimband parola! la 5 ani de relatie tie permis orice zic eu, poate nu te-a iubit indeajuns de mult! Si eu am o relatie de 5 ani si pot spune ca pot sa-i sterg si facebook si id si nu spune nimic! Ea ramane cu facebook-u? NU cred! Poate a fost un pretext de despartire! Take care! A fost o parere! Pa, pa

| TifaLockheart a răspuns:

Pai poate ar trebui mai intai sa reflectezi asupra ce ai facut. Cum crezi ca poate a mai avea incredere in tine dupa ce ai mintit-o. Mai asteapta sa se calmeze, dupa cereti scuze iar. Daca te iubeste fi sigur ca se intoarce la tine. Bafta