| twim a întrebat:

as vrea acum niste ex de statusur. Cum ar fi pam fost prost ca team iubit... : CEL mai bun status care se potriveste primeste funda

3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Ai părinți? Dacă ai părinți înseamnă că ai fost educată iar dacă ai fost educată ai fi știut că nu trebuie să postezi la această categorie!

Răspuns utilizator avertizat
| darriya a răspuns:

Gen:Crede-am ca tu ma iubesti,nu stiam ce urmaresti, eu te iubeam si iti juram credinta, tu ma luai de unica folosinta, stateai cu mine la vrajeala sau poate din plictiseala, ce vina am eu? de plang tot mereu!?