| bebbe97 a întrebat:

as vrea mai multe sfaturi de la voi, eu si iubitul meu suntem impreuna de 5 luni dar el acum este plecat in vacanta cu parintii lui, si vreau sa-l excit prin sms-uri vreun sfat? urgent dau funda!

3 răspunsuri:
| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Pune-l sa dea telefonul pe vibratii sa sa-l puna in partile necurate. Apoi spameaza-l cu mesaje si citate din biblie. Merge 100%

| raMLesS a răspuns:

Bună, de ce să-l exciţi prin sms-uri? Fă-o real, chiar pe bune acum, ai vreun motiv ca să-l exciţi virtual? Nu vreţi s-o faceţi şi voi cândva?

O seara placută.

| Buciumela a răspuns:

Spune-i ca daca ai fi acum langa el i-ai face un oral demential, dupa care i-ai inghitii toata sperma lui cea lipocioasa si delicioasaa. love struck =p~.